Previal eMulin M

Kód: 90
Tip
Neohodnoceno
Značka: Valentus
zł324,39
we deliver within 10 days
Můžeme doručit do:
12.10.2021

Zmniejsza negatywne skutki cukru we krwi. Pomaga regulować ciśnienie krwi. Zmniejsza ryzyko cukrzycy. Poprawia jakość snu. Zapobieganie stanom zapalnym stawów. Zawiera przeciwutleniacze. Może pomóc w dostosowaniu wagi wegańskiej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The Science Behind eMulin
Opracowany przez zdobywcę Nagrody Nobla dr. Joe Ahrensem. Często mówi, że gdyby eMulina została odkryta 50 lat temu, zostałaby sklasyfikowana jako „witamina”.
Większość dzisiejszych chorób klasyfikuje się jako choroby zapalne.

Problemy z trawieniem, brak energii, choroby serca, astma, choroby skóry, choroba Alzheimera, niekontrolowany przyrost masy ciała, zapalenie stawów. Każdy cierpi na pewien stopień przewlekłego zapalenia.

Ale dlaczego?

Co powoduje tę epidemię zdrowia? Współczesne przetwórstwo żywności usunęło niektóre związki z naszej diety i wymaga suplementacji.

Mirycetyna
Należy do grupy flawonoidów, posiada bogate właściwości przeciwutleniające, występuje w warzywach, owocach, orzechach czy czerwonym winie. Flawonoidy, w tym mirycetyna, są w stanie zmiatać wolne rodniki wytwarzane podczas oddychania tlenowego. eMulin-bottle.pngMirycetyna wzmacnia również działanie innych przeciwutleniaczy.

Kwercetyna to roślinny flovonol z grupy flawonoidów, występujący w wielu owocach, liściach,
nasionach, ziarnach a przede wszystkim w czerwonej cebuli i kapuście.
Kwas chlorogenowy. Służy jako półprodukt w biosyntezie.

EFEKTY SKŁADU

  • Zmniejsza negatywne skutki cukru we krwi
  • Pomaga regulować ciśnienie krwi
  • Zmniejsza ryzyko cukrzycy
  • Poprawia jakość snu
  • Zapobieganie zapaleniu stawów
  • Zawiera przeciwutleniacze
  • Może pomóc w dostosowaniu wagi wegańskiej

PRZEDSTAWIAMY PREVAIL EMULIN

Valentus Prevail eMulin ™ to naturalna opatentowana mieszanka 3 składników, które w synergii znacząco redukują negatywne działanie węglowodanów i dostarczają energii przez cały dzień.

Został opracowany przez dwukrotnie nominowanego do Nagrody Nobla naukowca dr. Joe Ahrens. Często mówi, że gdyby eMulina została odkryta 50 lat temu, zostałaby sklasyfikowana jako „witamina”. Współczesne przetwórstwo żywności pozbawiło niektóre składniki naszej diety. Trzeba je uzupełniać - zapewnia to 500 mg Valentus Prevail eMulin poskytuje.

Skład: 100% bawełna.

POŁĄCZENIE

Większość dzisiejszych chorób klasyfikuje się jako choroby zapalne. Problemy z trawieniem, brak energii, choroby serca, astma, choroby skóry, choroba Alzheimera, niekontrolowany przyrost masy ciała, zapalenie stawów. Każdy cierpi na pewien stopień przewlekłego zapalenia. Ale dlaczego? Jaka jest przyczyna tej epidemii zdrowia?eMulin dodaj fakta.png

WINOWAJCA

Dzięki przetwarzaniu i inżynierii żywności przez ostatnie 100 lat nieświadomie pozbywaliśmy się z naszej żywności wcześniej nieodkrytych, krytycznych związków. Te związki są obecnie niemożliwe do uzyskania z diety.

BRAKUJĄCY LINK

Nasze przełomowe odkrycie jest uważane za pionierskie. Związki, które powinny być wchłaniane przez prawie wszystko, co jemy. Związki, które są teraz tracone w naszej diecie. Brakuje linku do twojego zdrowia. Odkrycie, które stawia całą branżę na głowie.

 
 

Instrukcja użycia
Aby uzyskać maksymalny efekt, należy przyjmować 2 tabletki rano 15 minut przed śniadaniem. Przestrzegaj reżimu picia.
Trzymać poza zasięgiem dzieci! Bezglutenowe, bez chemii i bez glutaminianu. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży. Jeśli pacjentka karmi piersią lub przyjmuje jakiekolwiek leki, przed zastosowaniem leku należy
porozmawiać z lekarzem. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Pozostałe produkty bezpośrednio od producenta po obniżonej cenie. kliknij baner

ProductLineUp copy2 copy.png

 

Valentus jest przekonany o jakości naszych produktów i oczekiwanych efektach. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, po prostu wróć 

 

wszelkie nieotwarte pudełka w niezmienionym stanie w ciągu 90 dni od daty pierwszego zamówienia. Valentus zwróci Ci 100% ceny oszacowanej za każdy zwrócony produkt, który spełnia hojną politykę zwrotów Valentus. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

* Zastrzeżenie:  wyniki utraty wagi i korzyści zdrowotne będą się różnić w zależności od osoby i nie będą 


gwarantowane. Oświadczenia zawarte na tej stronie nie zostały ocenione przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. Informacje podane na tej stronie nie zastępują osobistej konsultacji z lekarzem i nie powinny być traktowane jako indywidualna opieka medyczna. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek suplementów lub programu / diety odchudzającej należy skonsultować się z lekarzem. NaturalWeightLossDrinks.com jest własnością niezależnego przedstawiciela / partnera Valentus i jest przez niego obsługiwany

Dodatkowe parametry

Doplňkové parametry

Kategorie: Szybka regulacja wagi
Záruka: 2 roky