Prevail emulin C

Kód: 93
Tip
Neohodnoceno
Značka: Valentus
zł324,39
we deliver within 10 days
Můžeme doručit do:
12.10.2021

Pierwszy na świecie menedżer węglowodanów. Zmniejsza negatywne skutki cukru we krwi Pomaga regulować ciśnienie krwi Zmniejsza ryzyko cukrzycy. Zapobieganie zapaleniu stawów. Zawiera przeciwutleniacze. Może pomóc w dostosowaniu wagi wegańskiej.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Czy wiesz, że przeciętna osoba spożywa rocznie 90 kg cukru? To ogromny wzrost od 1905 roku, kiedy to wynosił około 2,7 kg rocznie. Wynik?
Duże problemy zdrowotne. Dieta bogata w cukry może prowadzić do cukrzycy, tocznia, chorób serca, otyłości, udaru mózgu i nie tylko, co może mieć toksyczne (a czasami śmiertelne) skutki.

Czemu?
Ponieważ węglowodany, takie jak cukier, mogą zwiększać stan zapalny w organizmie, a ten stan zapalny może stać się główną przyczyną niektórych szkodliwych chorób.
Prevail eMulin C (Control) to pierwszy na świecie menedżer węglowodanów. Opatentowana mieszanka naturalnych składników jest wynikiem badań nominowanych do Nagrody Nobla i została stworzona specjalnie w celu optymalnego zarządzania cukrem i wsparcia.

Składniki:

Ekstrakty z łuski winogron, ekstrakty z łupin cebuli, ekstrakty z ziaren zielonej kawy bez kofeiny.

Instrukcja użycia
Aby uzyskać maksymalne rezultaty, przyjmuj 2 tabletki 3 razy dziennie. Przestrzegaj reżimu picia.
Trzymać poza zasięgiem dzieci! Bezglutenowe, bez chemii i bez glutaminianu. Nie nadaje się dla kobiet w ciąży. Jeśli pacjentka karmi piersią lub przyjmuje jakiekolwiek leki, przed zastosowaniem leku należy porozmawiać z lekarzem. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

PRZEDSTAWIAMY PREVAIL EMULIN

Valentus Prevail eMulin ™ to naturalna opatentowana mieszanka 3 składników, które w synergii znacząco redukują negatywne działanie węglowodanów i dostarczają energii przez cały dzień.

Został opracowany przez dwukrotnie nominowanego do Nagrody Nobla naukowca dr. Joe Ahrens. Często mówi, że gdyby eMulina została odkryta 50 lat temu, zostałaby sklasyfikowana jako „witamina”. Współczesne przetwórstwo żywności pozbawiło niektóre składniki naszej diety. Trzeba je uzupełniać - zapewnia to 500 mg Valentus Prevail eMulin poskytuje.

 

 

Większość dzisiejszych chorób klasyfikuje się jako choroby zapalne. Problemy z trawieniem, brak energii, choroby serca, astma, choroby skóry, choroba Alzheimera, niekontrolowany przyrost masy ciała, zapalenie stawów. Każdy cierpi na pewien stopień przewlekłego zapalenia. Ale dlaczego? Jaka jest przyczyna tej epidemii zdrowia?

CUPRIT

Dzięki przetwarzaniu i inżynierii żywności przez ostatnie 100 lat nieświadomie pozbywaliśmy się z naszej żywności wcześniej nieodkrytych, krytycznych związków. Te związki są obecnie niemożliwe do uzyskania z diety.eMulin dodaj fakta.png

BRAKUJĄCY LINK

Nasze przełomowe odkrycie jest uważane za pionierskie. Związki, które powinny być wchłaniane przez prawie wszystko, co jemy. Związki, które są teraz tracone w naszej diecie. Brakuje linku do twojego zdrowia. Odkrycie, które stawia całą branżę na głowie.

Dlaczego mamy dwa produkty Emulin?

To jest dzieło Dr. Joe Ahrens, co doprowadziło do jego nominacji do nagrody Nobla. Odkryli, że te związki w różnych proporcjach mają różny wpływ na organizm. Dlatego mówił o składzie mózgu i sposobie jego podawania, stosunku, w jakim wpływa on na poziom cukru we krwi, sposobie rozkładania skrobi i metabolizmie energetycznym. Stosunki są zatem różne i mają różne skutki.

Teraz, gdy powiedziałeś, że gdybyś musiał wziąć C, a wziąłeś A i M, nie ma prawdziwego problemu. Problem polega na tym, że kilku diabetyków, którzy powinni przyjmować C, przyjmowało M i przez kilka dni ich poziom cukru we krwi może być nieco wyższy, co może ich zdenerwować. Dlatego C polecamy osobom z problemami zdrowotnymi takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, cholesterol oraz M osobom, które mają tylko problemy z energią i chcą pracować nad otyłością, ale oba mają bardzo silne działanie w lekach przeciwzapalnych i zmniejszają stany zapalne.

 
 

Pozostałe produkty bezpośrednio od producenta po obniżonej cenie. kliknij baner

ProductLineUp copy2 copy.png

 

Valentus jest przekonany o jakości naszych produktów i oczekiwanych efektach. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, po prostu wróć 

 

wszelkie nieotwarte pudełka w niezmienionym stanie w ciągu 90 dni od daty pierwszego zamówienia. Valentus zwróci Ci 100% ceny oszacowanej za każdy zwrócony produkt, który spełnia hojną politykę zwrotów Valentus. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

* Zastrzeżenie:  wyniki utraty wagi i korzyści zdrowotne będą się różnić w zależności od osoby i nie będą 


gwarantowane. Oświadczenia zawarte na tej stronie nie zostały ocenione przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. Informacje podane na tej stronie nie zastępują osobistej konsultacji z lekarzem i nie powinny być traktowane jako indywidualna opieka medyczna. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek suplementów lub programu / diety odchudzającej należy skonsultować się z lekarzem. NaturalWeightLossDrinks.com jest własnością niezależnego przedstawiciela / partnera Valentus i jest przez niego obsługiwany

Doplňkové parametry

Kategorie: Szybka regulacja wagi
Záruka: 2 roky