FAQ

FAQ

W Natural Weight Loss Drinks jesteśmy partnerami w   naturalnej linii produktów Valentus z siedzibą w USA. Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące produktów oraz zamawiania i dostawy. Jeśli masz pytanie, które nie zostało wymienione poniżej,  skontaktuj się z nami na naszej stronie Kontakt, a chętnie pomożemy.

Czy napoje Valentus zastępują jedzenie?

Nie, produkty Valentus Prevail to napoje funkcjonalne, każdy w innym celu. Optimum Coffee, Cocoa i Prevail Trim to produkty odchudzające, ale nie zastępują jedzenia.

Ile kofeiny jest w dominujących napojach?

Kawa Optimal = 100 mg
Kawa SlimRoast = 120 mg
Trim = 50 mg
Immune Boost = 0 mg
Energia = 80 mg

Czy schudnę dzięki dominującym produktom?

Wyniki różnią się w zależności od osoby, która pije produkty Valentus Prevail, ale wiele osób widzi świetne rezultaty. * Spójrz na niektóre obrazy referencyjne   .

Czy nadal mogę mieć zwykłą kawę?

Pewnie! Ale z Optimem jest mniej więcej. Prawdopodobnie zauważysz, że po wypiciu 1 kawy Optimum Coffee możesz nie chcieć kolejnej. Jeśli nadal chcesz zwykłej kawy, upewnij się najpierw, że masz Optimum, a następnie kontynuuj zwykłą kawę, jeśli masz na to ochotę. Jak w przypadku wszystkich napojów zawierających kofeinę, nie przekraczaj tego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z lekarzem.

Czy muszę ćwiczyć?
Plan ćwiczeń jest zawsze dobrym pomysłem i pomoże Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty, ale nie musisz schudnąć z programem 12 na 24.  Ujmijmy to w ten sposób. Nie ma potrzeby chodzenia na siłownię i głupich ćwiczeń. Delikatny codzienny spacer, nawet na bieżni. Wybierz schody zamiast windy. Może zacznij od delikatnych ćwiczeń rozciągających i oddechowych, które są również świetne dla ciała i umysłu!
Czy muszę przejść na specjalną dietę?
Nie! Najlepsze w produktach Valentus jest to, że nie musisz zmieniać swojej diety. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zawsze warto ograniczyć ilość śmieciowego jedzenia. Picie SlimRoast lub Trim powinno nieco zmniejszyć apetyt i zapobiec niepotrzebnym przekąskom. Powinieneś zauważyć, że jesz mniej, co pomoże Ci w kontroli wagi. *
Czy produkty Valentus są bezglutenowe?
TAK! Wszystkie nasze napoje Prevail są bezglutenowe, wolne od GMO, pestycydów i chemikaliów. Są również przyjazne dla wegan!
Czy muszę brać te produkty na całe życie?

Valentus może pomóc wielu osobom w utracie / kontroli wagi, energii, libido, skupieniu i czystości psychicznej, kontroli apetytu, snu, trawieniu i ogólnym zdrowiu immunologicznym. Uczynienie produktów Prevail © częścią codziennego życia jest okazją, z której wiele osób korzysta, aby czerpać korzyści, jakie zapewniają produkty Valentus przez całe życie. Gdy schudniesz, możesz codziennie wybierać kawę lub uprawę do konserwacji. Niektórzy ludzie wolą codziennie stosować Immune. Wybór nalezy do ciebie.

Czy produkty Prevail © można stosować podczas karmienia piersią / karmienia piersią / karmienia piersią?
Skonsultuj się z lekarzem lub akredytowanym lekarzem. Ze względu na termogeniczne działanie Prevail © SlimROAST i Prevail © TRIM nie jest zalecany do spożycia przez matki karmiące i kobiety w ciąży.
Jak się czuję biorąc SlimRoast?

Każdy będzie inaczej reagował na napoje Valentus. Zwłaszcza w przypadku kawy SlimRoast Optimum większość ludzi zauważa stłumiony apetyt, zwiększoną koncentrację i czujność. Jeśli uznasz, że jest zbyt mocny, aby zacząć, spróbuj tylko 1/2 miarki przez kilka dni i użyj całej miarki, aby uzyskać pełne korzyści.

Czy w napojach Valentus jest cukier?
Wszystkie napoje Valentus są wytwarzane z 4 gramów lub mniej organicznego cukru trzcinowego. Kawa SlimRoast to mniej niż 1 gram, Trim to mniej niż 1 gram, Immune Boost to 3,5 grama, a energia to 4 gramy.
Jak zrobić jedną z kaw Valentus?
Najpierw wlej trochę zimnej wody do filiżanki, następnie dodaj kawę Optimum lub Slimroast, dopełnij gorącą wodą. Jeśli najpierw dodasz do kawy wrzątek, uszkodzi to niektóre zioła i wpłynie na ich skuteczność. Wymieszaj i pij! Kawy SlimRoast i Optimum są najskuteczniejsze, gdy lubisz czarne. Jeśli wolisz śmietankę / mleko i cukier, spróbuj użyć żywego słodzika i przestaw się na produkty bezmleczne, takie jak mleko migdałowe lub kokosowe.
Czy mogę pić alkohol podczas przyjmowania produktów Valentus?
Tak, spożywanie alkoholu podczas spożywania produktów Valentus jest bezpieczne. Wszystkie składniki są naturalne i bezpieczne.
Jaka jest różnica między preferowanym klientem a niezależnym przedstawicielem Valentus?

Możesz zamówić dowolny produkt jako klient preferowany i uzyskać obniżoną cenę hurtową. Jeśli jednak zapłacisz jednorazową składkę członkowską w wysokości 20 USD, natychmiast zapewnisz sobie miejsce w programie nagród Valentus. Otrzymasz 7 oddzielnych witryn do promocji i od razu zacznij zarabiać więcej pieniędzy. Kiedy kierujesz klientów do swojej witryny w celu zakupu produktu lub dołączasz do Ciebie jako niezależny przedstawiciel Valentus w celu otrzymania nagród, masz prawo do zapłaty. Dowiedz się więcej o programie Valentus Rewards i zostań  przedstawicielem  .

Potrzebujesz miesięcznego zakupu lojalnościowego?
Dzięki miesięcznemu zakupowi lojalnościowemu nie musisz być konfigurowany co miesiąc. Zalecamy jednak, aby co miesiąc wybierać datę otrzymania nowego produktu, aby mieć pewność, że go nie przegapisz. Nie ma umowy i możesz zmienić miesięczny termin lub wybór produktów w dowolnym momencie. Możesz nawet anulować automatyczną wysyłkę i rozpocząć nową z mniejszą lub większą liczbą pudełek / produktów.
Muszę anulować comiesięczny zakup lojalnościowy, jak?
Zaloguj się na swoje konto na www.Valentus.com/login
Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło CZŁONKA (bez spacji i małych i wielkich liter). Zwykle imię i nazwisko. Jeśli nie pamiętasz swoich danych, kliknij POMOC, a Valentus wyśle ​​Ci e-mail.
Kliknij Miesięczny zakup lojalnościowy
Znajdź swoje AKTYWNE miesięczne zamówienie i wybierz ANULUJ.
Jeśli potrzebujesz pomocy, wyślij e-mail na adres @ valentus.com
Czy dane mojej karty kredytowej są bezpieczne?
Tak, nie podajesz danych swojej karty kredytowej, korzystając z metody Fast Weight Loss Coffee Diet. Podczas składania zamówienia zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę korporacyjną Valentus, na której wprowadzisz dane swojej karty kredytowej. Jest on przechowywany na Twoim koncie i nie jest rejestrowany. Twoje informacje są w 100% bezpieczne.
Jak mogę otrzymać produkt Valentus za darmo?
Każdy właściwie kocha darmowe produkty! Jeśli jesteś klientem preferowanym, możesz co miesiąc zarabiać na swoim produkcie za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić dwóch znajomych, aby zamówili produkt z Twojego Valentus ID. Wystarczy, że podasz im swój numer identyfikacyjny i stronę internetową. Podają Twój numer identyfikacyjny i jeśli zarejestrują się w ramach comiesięcznego zakupu lojalnościowego, Twoje następne zamówienie jest BEZPŁATNE! Aby to wykorzystać, musisz upewnić się, że skonfigurowałeś własny miesięczny zakup lojalnościowy. Pamiętaj jednak, że możesz anulować w dowolnym momencie!
Skąd są wytwarzane i wysyłane produkty?
Produkty Valentus są formułowane i wysyłane z Utah w USA.
Czy wysyłasz towary poza Amerykę Północną?
TAK! Valentus jest dostarczany do ponad 65 krajów na całym świecie. Aby dowiedzieć się, czy są wysyłane do Twojego kraju, skorzystaj z listy rozwijanej Kraj na stronie zamówienia. Opłata pocztowa i podatki będą się różnić w zależności od kraju, z którego składasz zamówienie.
Dlaczego opłata za moją kartę kredytową była wyższa niż cena online?
Wszystkie ceny są w USD, więc jeśli przebywasz poza Stanami Zjednoczonymi, Twoja karta kredytowa zostanie obciążona kursem wymiany obowiązującym w tym dniu. Obowiązują również podatki obowiązujące w Twoim kraju, prowincji lub stanie, a także opłata za wysyłkę. Po zalogowaniu się na swoje konto, w HISTORII ZAMÓWIEŃ znajdziesz potwierdzenie.

 

 

Valentus jest przekonany o jakości naszych produktów i oczekiwanych efektach. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z naszych produktów, po prostu wróć 

 

wszelkie nieotwarte pudełka w niezmienionym stanie w ciągu 90 dni od daty pierwszego zamówienia. Valentus zwróci Ci 100% ceny oszacowanej za każdy zwrócony produkt, który spełnia hojną politykę zwrotów Valentus. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

 

* Zastrzeżenie:  wyniki utraty wagi i korzyści zdrowotne będą się różnić w zależności od osoby i nie będą 


gwarantowane. Oświadczenia zawarte na tej stronie nie zostały ocenione przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania chorobom. Informacje zawarte na tej stronie nie zastępują osobistej konsultacji z lekarzem i nie powinny być traktowane jako indywidualna opieka medyczna. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek suplementów lub programu / diety odchudzającej należy skonsultować się z lekarzem. NaturalWeightLossDrinks.com jest własnością niezależnego przedstawiciela / partnera Valentus i jest przez niego obsługiwany