Podstawowy plan diety

 

podstawowa dieta

Pij Optimum Coffee, Tropical Trim lub Optimum Cocoa

Podstawowy plan diety, picie napojów odchudzających dwa razy dziennie.

   Łatwe śledzenie z szybkimi skutecznymi wynikami *
   Idealne dla osób, które chcą tylko jednego rodzaju napoju odchudzającego.
   Możesz dodać napój do swojego aktualnego planu diety.
   Wszystkie smakują wyśmienicie i mają silną formułę odchudzającą.

 

Podstawowy plan diety przeznaczony jest dla tych z Was, którzy preferują tylko jeden rodzaj napoju odchudzającego dziennie. Dla miłośników kawy mamy kawę Optimum Coffee, a dla tych, którzy kochają wyciskanie soków, napój Tropical Trim jest dla Ciebie i dla naszych miłośników czekolada Optimum Cocoa, która ma taki sam podstawowy skład jak kawa dla Ciebie. 

Wszystkie trzy produkty mają potężną formułę, która pomaga Ci schudnąć, więc tak naprawdę jest to kwestia osobistych preferencji i gustu. Możesz wypić tylko jeden drink dziennie lub pić kawę, kakao lub kakao rano i 30 minut przed obiadem / kolacją.

Podstawowe ceny i zamówienie planu żywieniowego

Kliknięcie „Kup” przeniesie Cię bezpośrednio na stronę bezpiecznego zamówienia w witrynie Valentus.
UWAGA: Wszystkie ceny i zamówienia podane są w dolarach amerykańskich - koszty wysyłki i podatki od sprzedaży nie są wliczone.

Szczegółowe informacje o każdym produkcie można znaleźć na kolejnych stronach, klikając poniższe łącza:
Informacje

1.  Wypij jedną kawę, zjedz lub kakao przed śniadaniem. Wypij 1 kawę, pokrojoną lub kakaową pierwszą porcję, 15-30 minut przed śniadaniem. Nie dodawaj do kawy tradycyjnych produktów mlecznych ani cukru. W razie potrzeby zastąp go mlekiem migdałowym lub kokosowym i dosłodź stewią lub ekstraktem z guawy. Jeśli czujesz się wrażliwy na naturalnie występującą kofeinę, po prostu zacznij używać 1/3 do 1/2 miarki (lub przytrzymaj Trim) i stopniowo zwiększaj w ciągu kolejnych dni i tygodni.

2.  Wypij  JEDNĄ KAWĘ, ORZECHY LUB KOKOS PRZED WIECZOREM - (jeśli wypijasz dwa drinki dziennie)  Wypij 1 kawę, zboża lub kakao po południu 30-60 minut przed obiadem. 

Zapisz swoją początkową wagę i początkowe pomiary i zapisuj je o tej samej porze każdego dnia. Niektórzy ludzie lubią też robić kilka zdjęć swojego początkowego ciała, aby służyć jako motywacja. Strzelaj bezpośrednio z boku iz boku. To jest tylko dla twojego osobistego wpisu. Nie zapomnij też pić dużej ilości wody - od 8 do 12 szklanek dziennie. Jest to kluczowa część każdej ścieżki do utraty wagi. *

Produkty Valentus są formułowane i wysyłane z Utah w USA. Valentus jest dostarczany do ponad 65 krajów na całym świecie. Aby dowiedzieć się, czy są wysyłane do Twojego kraju, skorzystaj z listy rozwijanej Kraj na stronie zamówienia. Opłata pocztowa i podatki będą się różnić w zależności od kraju, z którego składasz zamówienie.